Raktas pagal spyną +37064137437

Automobilio rakto pagaminimas pagal pavyzdį yra labiausiai paplitęs dalykas. Mums reikalingas tik pavyzdys, teisingas ruošinys, gera įranga ir savo srities specialistas. O visa tai mes turime!


Kada yra būtinybė pagaminti automobilio užrakto raktą pagal spyną?

• Pamesti visi raktai ir nėra pavyzdžio. Tai yra dažniausiai pasitaikantis atvejis, kai iš anksto nėra pasirūpinta rakto dublikatu ir esate likę be rakto.

• Sulūžęs raktas arba stiprus jo nusidėvėjimas.

Visais šiais atvejais reikia pagaminti automobilio arba motociklo raktą pagal spyną.


Kokie yra automobilio raktų atkūrimo būdai?

Pirmas dalykas, kuris tokiais atvejais šauna į galvą, tai yra ištraukti užraktą iš automobilio ir kreiptis į pirmąją pasitaikiusia dirbtuvę, naujo rakto pagaminimui.

• Užvedimo raktų gamyba pagal spyną

Rankiniu būdu atlikus spynos analizę.

Tai reiškia, kad dirbtuvėse uždegimo užraktas bus išardytas rankiniu būdu ir raktas su spec. įrankiu bus išpjautas pagal spyną. Tai yra ilgiausias ir pats netiksliausias būdas. Iš meistro reikalaujama: su spec.įrankio pagalba pašalinti dalį metalo - patikrinti ar raktas tinka spynai, jeigu netinka, viskas yra kartojama - vėl šalinamas metalas ir dar kartą patikrinamas raktas. Toks primityvus metodas yra labai netikslus: vienas neteisingas judesys ir visą darbą reikia pradėti iš naujo. Baisiausia kas gali atsitikti, tai ”meistras” jums nematant gali su sukčiauti ir pritaikinėti pačią spyną, kad be reikalo nereikėtu papildomai išpjaustinėti raktą. Tai, žinoma yra didelė gėda tokiam ”meistrui" Kartais atsitinka, taip, kad yra neįmanoma išardyti uždegimo spynos be rakto, o tada "meistras" su savo spec.įrankiais lieka "ant ledo", o kartu su juo ir automobilio savininkas, visa laimė, jeigu spyna buvo išmontuota, jos nesugadinus.

• Raktų gamyba pagal automobilio užrakto cilindrą

Paprastai tai yra daroma naudojant tokį patį būdą t.y rankiniu būdu, naudojant spec.įrankius. Vienintelis dalykas, kad automobilio durų ir bagažinės užrakto cilindras yra lengviau nuimamas nei uždegimo spyna. O taip pat ją yra lengviau išardyti, tačiau įprastai, kai raktas yra pagamintas pagal automobilio užrakto cilindrą jis neveikia uždegime. Taip yra dėl skirtingo prietaiso, ty kodo elementų skaičiaus ir skirtingo nusidėvėjimo laipsnių, todėl reikia papildomai keisti raktą pagal uždegimo užraktą, arba iš naujo jį perdarinėti.

• Raktų gamyba pagal spyną (Įrenginyje su programinės įrangos valdymu)

Tai moderniausias, greičiausias bei tiksliausias būdas. Geruose dirbtuvėse norint išpjauti automobilio raktą pagal užrakto cilindrą neprireiks išardyti užrakto. Specialios programos pagalba apskaičiuojama uždegimo rakto konfigūracija nuo konkretaus automobilio užrakto. Tik per 2 minutes įrenginys su spec. programinę įranga tiksliai išpjauna naują raktą. Šio proceso tikslumas yra toks didelis, kad toks raktas dažnai mašinų spynose veikia net geriau, nei senas, nusidėvėjęs raktas.