Buitinių raktų gamyba

 UAB „Kompiuterinės technikos sprendimai“, tai įmonė teikianti licencijuotas prekes ir paslaugas, o dabar dar esame pradėję prekybą internetinėje parduotuvėje "Raktų pasaulis". Savo klientams mes siūlome platų paslaugų ir prekių spektrą, o taip pat teikiame kvalifikuotą pagalbą sprendžiant įvairias problemas kylančias su nusidėvėjusiomis spynomis, užraktais, raktais ir jų gamyba. Mūsų dirbtuvėse yra įrengta profesionali įranga, leidžianti mums labai tiksliai kopijuoti bet kokio sudėtingumo raktus, užtikrinant jų patikimumą ir kokybę. Mūsų įmonės darbuotojai, meistrai - specialistai, turintys ilgametę patirtį užtikrins kokybiškai suteiktas paslaugas. Nepriklausomai nuo to, kokia paslauga pasinaudosite, mūsų specialistai atliks savo darbą greitai, efektyviai ir per nustatytą laiką. Paslaugos yra sukurtos klientų patogumui, bei taupyti klientų laiką.
 Pagrindinės mūsų dirbtuvės įsikūrusios Vilniuje, čia mes gaminame visų tipų raktus: Nuo jūsų namų durų, biuro, buto, garažo, pašto dėžutės, lifto, domofono, vartų, seifų, baldų spintelių, mokėjimo terminalų, bankomatų, automobilių, motociklų, motorolerių, jachtų, traktorių, statybos įrangos ir kt.

 Turint didelį raktų ruošinių pasirinkimą, įmonė gali nukopijuoti raktus į visų tipų gamintojų durų spynas, įskaitant ir pirmaujančius pasaulio gamintojus, tokius kaip: ABLOY, ABUS, AGB, APECS, ASSA, ATRA, BODA, CAWI, CES, CISA , DAF, DEKABA, DOM STS, ESETY, EZCURRA, GERDA, IFAM, ISEO, ITAL, KABA, KALE, MASTER LOCK, MAUER, MCM, MOTTURA, MUL-T-LOCK, STUFF, VACHETTE, YARDENI ir kt.
Profesionalūs mūsų specialistai, sukauptos teorinės ir praktinės žinios, modernios technologijos leidžia mums gaminti šiuolaikinius, sudėtingus, nestandartinius raktus. Beveik visada galime padaryti rakto kopiją iš deformuoto ar net iš sulūžusio rakto!
  
ATIDUOKITE VISUS SAVO RŪPESČIUS Į PATIKIMAS PROFESIONALŲ RANKAS!
 
 Profesionalūs įrankiai
• Aukšto tikslumo raktų gamyba - naudojant elektroninį kopijavimo skaitytuvą.
• Mūsų privalumas, tai kokybė, greitis ir galimybė pagaminti visų tipų spynų raktus.
• Visi darbai yra atliekami dalyvaujant klientui, užtruksime iki 5 minučių.
 
 Didelis ruošinių asortimentas
• Gebėjimas gaminti įvairių tipų, formų ir dydžių raktus. Negaiškite savo brangaus laiko pasitikėdami nekvalifikuotais specialistais... Jus rizikuojate prarasti savo laiką ir pinigus. Mes vietoje turime visus būtinus ruošinius paruoštus perdirbimui.


 Aukštos kokybės medžiagos: Plienas ir žalvaris 
• Naudojame tik kokybiškus ir firminius Italijos ir Ispanijos gamintojų ruošinius.
• Garantuota atlikimo kokybė - mūsų aukštos kokybės gaminiai niekaip nepakenks  jūsų spynai.
• Po rakto pagaminimo mūsų dirbtuvėse, raktai atliks pagrindinį savo tikslą - atidarys spynas.
 
  Garantija ir privatumas 
• Užsakydami raktus, gausite garantiją, kad jūsų turtas nebus nusikaltėlių objektas.
• Visas darbas yra atliekamas dalyvaujant klientui.


Svarbu žinoti prieš užsakinėdami raktus pas kitus specialistus atkreipkite dėmesį į ruošinių kokybę. Niekada neužsakinėkite raktų ten, kur siūloma, kad jie būtų pagaminti iš rūdžių, purvinų, išlenktų ar tiesiog ne gražių plienų. Tokie raktai nepastebimai sulaužys jūsų spyną, o ir pats raktas ilgai netarnaus.


Buitinių raktų gamyba galite rasti adresu Šeškinės g. 32 (IKI parduotuvėje) priešais kasas.